Opis produktu
Zestaw klocków Lego z serii Piraci z Karaibów.
Nowa seria Lego Piraci z Karaibów zabierze Was w pełną przygód, egzotyczną podróż! Kapitan Jack Sparrow po raz kolejny rusza na podbój siedmiu mórz i oceanów!
Z wysokości mostka kapitańskiego swego wspaniałego okrętu Czarnobrody potajemnie obserwuje, jak kapitan Jack Sparrow i jego kolorowa załoga obszarpańców wzniecają bunt przeciw Angelice i jej zombi. Czy bohaterowie zdołają przejąć kontrolę nad statkiem przed wkroczeniem Czarnobrodego?
Zestaw zawiera 7 figurek: Jack Sparrow, Czarnobrody, Angelica, kwatermistrz i 3 piratów.
wiek: 9 - 16 lat
Opis producenta
LEGO jest jednym z największych producentów zabawek na świecie.
Z klocków LEGO twoje dziecko może zbudować niemal wszystko! Ich zadaniem jest rozwój krytycznego myślenia oraz samodzielnego podejmowania decyzji. Dzięki temu, że poszczególne elementy klocków mogą być łączone ze sobą na wiele sposobów, tworząc rozmaite przedmioty, zabawki LEGO znakomicie pobudzą wyobraźnię i kreatywność oraz rozwinął zdolności rozumowania Twojego dziecka. Pomogą mu również w nauce samodzielnego myślenia, a także w budowaniu relacji z rówieśnikami, opartych na współdziałaniu i współtworzeniu podczas przyjemnej zabawy.
Szeroki asortyment produktów LEGO obejmuje zestawy klocków, przeznaczone dla niemal wszystkich grup wiekowych!